BANDAŻE AROSHA

Proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy AROSHA niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry.

 

Kluczowym produktem pielęgnacji Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają wgłąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze  programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.
W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii.

Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Bandaż nie uciska skóry i zapewnia jedynie kontrolowaną kompresję. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło dzięki czemu zabieg nie odwadnia skóry. Jest bezpieczny nawet dla osób z problemami naczyniowymi.

Terapia składa się z 4 lub 8 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu.

Każdy zabieg składa się z poszczególnych etapów:

  1. peeling kwasem glikolowym lub suchą szczotką z naturalnego włosia – zastosowany bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, znacząco zwiększa ich absorpcję
  2. wmasowanie ampułki z aktywnymi składnikami
  3. zawijanie bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami, odpoczynek 30min lub seans w saunie na podczerwień
  4. zdjęcie bandaży
  5. masaż bańką chińską lub drenaż limfatyczny
  6. wmasowanie odpowiedniego kremu

Przy zakupie serii zabiegów GRATIS szczotka Arosha z naturalnego włosia do wykonywania suchego peelingu w warunkach domowych.

Wskazane jest także stosowanie podczas kuracji stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących cellulit.

zabieg 160zł

seria 4 zabiegów 600zł

seria 8 zabiegów 1100zł

 


Znajdź nas!

Znajdź nas na Facebooku