DIETA SZCZECIN

 Esbelta Studio Odchudzania Dietetyk Szczecin

Jeśli Twoim problemem jest nadwaga, nie radzisz sobie z dietą w chorobie, a może nie możesz już patrzeć na fałdki, oponki i cellulit, nie masz siły i ochoty do życia, jesteś we właściwym miejscu.

 

 Sylwia Hyćko-Motyka  specjalista ds. żywienia, instruktor odnowy biologicznej 

Jestem absolwentką kierunku Promocja zdrowia,  specjalizacja Doradztwo Żywieniowe i Dietetyczne oraz kierunku Ochrona Środowiska na  Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Instruktor Odnowy Biologicznej PAKiS.                                                             

 

Dietetyka to moja pasja jak i praca zawodowa. Nic nie cieszy bardziej jak efekt pracy, która zmienia wygląd na lepsze, a tym samym dowartościowuje i pomaga uwierzyć w siebie.


Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością PTBO i EASO

Członek Polskiej Akademii Zdrowia

Członek Polskiego Instytutu Sportu i Kadr Sportowych

Dietetyk Stowarzyszenia Osób Chorych na Celiakię

Ukończone szkolenia, wykłady:

• Żywienie w chorobach tarczycy
• Żywienie we wspomaganiu leczenia niepłodności oraz zaburzeniach hormonalnych u kobiet
• Żywienie w celiakii
• Psychologia żywienia
• Zastosowanie żywności funkcjonalnej w dietetycznym leczeniu chorób
• Alergie i nietolerancje pokarmowe – zdrowe jelito
• Suplementy diety jako alternatywa dla farmakoterapii
• Zapobieganie chorobom nowotworowym
• Akademia Dietetyki Klinicznej (Interakcje leków z żywnością; Choroby autoimmunologiczne; Alergie i nietolerancje pokarmowe; Żywienie dzieci; Choroby metaboliczne)

Jestem przeszkolona z zakresu interpretacji wyników badań laboratoryjnych (parametry biochemiczne, morfologiczne, mocz, wpływ leków na wyniki badań) / Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie 2016r.

Pomagam w:

→DIETA ODCHUDZAJĄCA (REDUKCYJNA)

→DIETOTERAPIA W PROBLEMACH HORMONALNYCH KOBIET (PCOS, INSULINOOPORNOŚĆ, TARCZYCA, NIEPŁODNOŚĆ, PROBLEMY Z MIESIĄCZKOWANIEM)

→DIETA W CHOROBACH (UKŁ. POKARMOWEGO, UKŁ. KRĄŻENIA ITD.)


Każda dieta Szczecin układana przeze mnie jest indywidualna. Nie powielam jadłospisów, nie stosuję suplementów (chyba, że wymaga tego stan zdrowia). Osoba, która zgłosi się do mnie, zostanie objęta specjalistyczną opieką zgodną z normami żywieniowymi. Kiedy widzę potrzebę, zlecam badanie krwi.

Do tworzenia diet wykorzystuję program Aliant, który jest rekomendowany przez Instytut Żywności i Żywienia.


Pierwsza wizyta

Celem pierwszej konsultacji jest poznanie przyczyny Twojego pojawienia się w gabinecie. Rozmawiamy o problemach żywieniowych i zdrowotnych, pytam Cię o Twoje nawyki, styl życia, co lubisz a czego nie. Wykonuję stosowne pomiary obwodów ciała oraz analizę składu ciała medycznym urządzeniem Jawon Medical.

Program żywieniowy układam na podstawie zebranych informacji. Wraz z indywidualnymi zaleceniami wysyłam drogą elektroniczną lub przekazuję osobiście maksymalnie w ciągu 7 dni.


Wizyty kontrolne

Kiedy jesteś pod moja opieką spotykamy się cyklicznie. Na podstawie analizy składu ciała omawiamy dotychczasowe postępy, jeśli jest potrzeba wprowadzamy zmiany w diecie. Takie wizyty to przede wszystkim duża motywacja dla Ciebie!

Przez cały okres diety możesz do mnie dzwonić, pisać SMS czy Mail z pytaniami czy niejasnościami. Zawsze jestem chętna do pomocy.


CENNIK

Konsultacja dietetyczna 70zł

(konsultacja, pomiary, analiza składu ciała, interpretacja wyników badań laboratoryjnych

Wizyta kontrolna 50zł

(omówienie postępu diety, skorygowanie jadłospisu, analiza składu ciała)

Dieta 7 dniowa (godzinowy plan żywieniowy +  zalecenia +  przepisy) 80zł

Dieta w chorobie (plan żywieniowy + zalecenia)  100zł

Analiza składu ciała 30zł

Pakiet 1 miesięczny 250zł 

(pierwsza wizyta wraz z analizą składu ciała + 14 dniowa dieta + godzinowy plan żywieniowy + zalecenia + przepisy + 2 wizyty kontrolne z analizą żywieniową i pomiarem składu ciała + stała opieka + darmowe konsultacje przez cały 1 miesięczny okres diety )

 


Znajdź nas!

Znajdź nas na Facebooku