DIETA SZCZECIN

specjalista ds. żywienia

Sylwia Hyćko-Motyka  o mnie…

pomagam w:

→DIETA ODCHUDZAJĄCA (REDUKCYJNA)

→DIETA W CHOROBACH

→CHOROBY TARCZYCY

→DIETA W NIETOLERANCJACH POKARMOWYCH, ALERGIACH


Każda dieta Szczecin układana przeze mnie jest indywidualna dla każdego pacjenta. Nie powielam jadłospisów, nie stosuję suplementów (chyba, że wymaga tego stan zdrowia). Osoba, która zgłosi się do mnie, zostanie objęta specjalistyczną opieką zgodną z normami żywieniowymi.

Kiedy widzę potrzebę, zlecam badanie krwi. Pacjent otrzymuje skierowanie do Laboratorium Diagnostyka ze zniżką rabatową. Pacjent również może udać się do swojego lekarza rodzinnego celem uzyskania skierowania na bezpłatne badanie.

Do tworzenia diet wykorzystuję program Aliant, który jest rekomendowany przez Instytut Żywności i Żywienia. Korzystam z Polskiej Tabeli Wartości Ożywczej Produktów Spożywczych i Potraw IŻŻ.


Pierwsza wizyta

Celem pierwszej konsultacji jest zapoznanie się z pacjentem oraz z przyczyną jego pojawienia się w gabinecie. Rozmawiamy o sprawach żywieniowych i zdrowotnych, pytam Cię o Twoje nawyki, styl życia, co lubisz a czego nie. Wykonuję stosowne pomiary obwodów ciała oraz analizę składu ciała medycznym urządzeniem Jawon Medical.

Program żywieniowy układam na podstawie zebranych informacji. Wraz z indywidualnymi zaleceniami wysyłam drogą elektroniczną lub przekazuję osobiście maksymalnie w ciągu 7 dni.


Wizyty kontrolne

Kiedy jesteś pod moja opieką spotykamy się cyklicznie. Na podstawie analizy składu ciała omawiamy dotychczasowe postępy, jeśli jest potrzeba wprowadzamy zmiany w diecie. Takie wizyty to przede wszystkim duża motywacja dla Ciebie!

Przez cały okres diety możesz do mnie dzwonić, pisać SMS czy Mail z pytaniami czy niejasnościami. Zawsze jestem chętna do pomocy.


CENNIK

Konsultacja dietetyczna 70zł

(konsultacja, pomiary, analiza składu ciała, interpretacja wyników badań laboratoryjnych

Wizyta kontrolna 30zł/50zł

(omówienie postępu diety, skorygowanie jadłospisu, analiza składu ciała)

Dieta 7 dniowa (godzinowy plan żywieniowy +  zalecenia +  przepisy) 80zł

Dieta w chorobie 100zł

Analiza składu ciała 30zł

Pakiet 1 miesięczny 250zł 

(pierwsza wizyta wraz z analizą składu ciała + 14 dniowa dieta + godzinowy plan żywieniowy + zalecenia + przepisy + 2 wizyty kontrolne z analizą żywieniową i pomiarem składu ciała + stała opieka + darmowe konsultacje przez cały 1 miesięczny okres diety )

 


Znajdź nas!

Znajdź nas na Facebooku