MY

Esbelta Studio Odchudzania

Jeśli Twoim problemem jest nadwaga,  nie możesz już patrzeć na fałdki, oponki i cellulit, nie masz siły i ochoty do życia, jesteś we właściwym miejscu.

Specjalnie dla Ciebie – konsultacje ze specjalistą ds. żywienia, programy odchudzające, analiza składu ciała oraz zabiegi wspomagające proces odchudzania – liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe, elektrosauna, dermomasaż i inne.

Kompleksowo planujemy cały proces odchudzania zaczynając od diety, poprzez zabiegi wspomagające kształtowanie sylwetki, kończąc na diecie.

Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami medycznymi.

 

Nazywam się…

Sylwia Hyćko-Motyka

Specjalista ds. żywienia, Instruktor odnowy biologicznej

 

DSC_0464

Dietetyka to moja pasja jak i praca zawodowa. Nic nie cieszy bardziej jak efekt pracy, która zmienia wygląd na lepsze, a tym samym dowartościowuje i pomaga uwierzyć w siebie.

Kika słów o mnie…

W czasie studiów wyjechałam w wakacje na Majorkę. Pracowałam tam jako opiekunka do dzieci. Mieszkałam 3 miesiące z typową hiszpańską rodzinką. Będąc tam i smakując produkty, zafascynowałam się kuchnią śródziemnomorską i wpływem jej na zdrowie człowieka. Po głębszym jej poznaniu stwierdziłam, że jest najskuteczniejszą dietą, najskuteczniejszym lekarstwem. Czemu ludzie są tam szczupli, czemu nie boli ich głowa? Czemu umieralność z powodu chorób serca jest tam 4 razy niższa niż w Polsce? I przede wszystkim dlaczego wróciłam do domu szczuplejsza o 5 kg ?!

Odpowiedź znalazłam w …docenianiu pięknego, prostego życia, braku pośpiechu i prostych składnikach, które dała ziemia oraz pysznych potraw z nich przygotowanych.

Wtedy zrozumiałam co chcę robić w życiu!!!

Wróciłam z wakacji… i  ukończyłam studia Ochrona Środowiska na  Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym oraz zostałam absolwentką Medycznego Studium ‚Europejskie Centrum Edukacyjne’ o kierunku Promocja zdrowia,  specjalność Racjonalne Żywienie. Od 2014 roku czynnie uczestniczę w szkoleniach oraz spotkaniach branżowych z zakresu dietetyki, leczenia nadwagi i otyłości, promocji zdrowia oraz odnowy biologicznej…i ciągle chce mi się żyć 🙂

Jestem członkiem Polskiej Akademii Zdrowia Prof. Jerzego Zięby oraz Polskiego Instytutu Sportu i Kadr Sportowych.

Mam nadzieję, że poczujecie choć trochę ten śródziemnomorski klimat w moich dietach, który przeplata się z kuchnią polską … gdzie króluje wino, pomidory, migdały, pomarańcze, oliwa i chilli.

Tak więc zapraszam Was do mojego stołu!

Będziecie zaskoczeni, że:

  • uwielbiam żelki Haribo i kolorowe landrynki
  • kocham kryminały Agathy Christie
  • w zimie morsuję

 

Certyfikaty

bez-tytuluMaja Przełomska

kosmetolog, absolwentka PUM

Kosmetologię wybrałam ze względu na mojego znienawidzonego wroga młodości, jakim stał się trądzik pospolity. Po wielu kuracjach dermatologicznych i niezliczonych ilościach wypróbowanych preparatów kosmetycznych wreszcie udało mi się go jakoś okiełznać. Było on jednak niewątpliwie bodźcem, który wzbudził we mnie ciekawość i chęć do poznania przyczyn powstawania chorób dermatologicznych, metod ich leczenia oraz sposobów eliminacji ich negatywnych skutków ubocznych. To doświadczenie pomogło mi też zrozumieć jak wielkie znaczenie ma wygląd dla dobrego samopoczucia i samooceny oraz jak często jedna niedoskonałość urody może uprzykrzyć życie. Nieważne więc jaki problem Cię dotyczy : rozstępy, blizny, trądzik pospolity czy różowaty, zmarszczki, brak jędrności, nawilżenia, gładkości skóry bądź cellulit, to postaram się Tobie pomóc i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie na trapiący Cię mankament.

W mojej pracy ważny jest dla mnie nie tylko fachowy profesjonalizm ale także atmosfera panująca w salonie.

 

Powinien on być nie tylko miejscem relaksu ciała ale też i ducha. W zabiegach kosmetycznych cenie sobie przede wszystkim zastosowanie składników aktywnych, które przetestowałam i wiem, że są skuteczne oraz tych o udowodnionym działaniu medycznym. Jestem wielką miłośniczką alg, glinek, olejów, kwasów oraz aloesu. W pracy staram się dopasowywać zabiegi tak, by jak najlepiej dostosować je do indywidualnych  potrzeb każdego pacjenta.

Lubię też śledzić nowinki technologiczne w zakresie kosmetologii oraz nowo odkrytych surowcach kosmetycznych by wciąż pogłębiać swoją wiedzę, być ,,na bieżąco” oraz jak najlepiej służyć radą w zakresie pielęgnacji skóry.

Prywatnie miłośniczka kotów i rekreacyjnych wycieczek rowerowych.

Certyfikaty


Znajdź nas!

Znajdź nas na Facebooku