O nas

Esbelta Studio Odchudzania 

Jeśli Twoim problemem jest nadwagaSAサイドテーブルワゴンクリヤーST-4 【 業務用 【 サービスワゴン 食品運搬台車 】,  nie możesz już patrzeć na fałdkiオーバルキャセロール 042-14B, oponki i cellulithttp://www.jainorksi3lmzuli.com, nie masz siły i ochoty do życiaザッカレラ振り子掛時計(クオーツ)(陶器:イタリア製) ZC180-003[送料無料], jesteś we właściwym miejscu【全品送料無料・即納!】●[CS230BM+SH231BA#SC1]TOTO ピュアレストQR 組合せ便器 手洗あり リモデル対応 床(旧品番:CS220BM+SH221BAS).

Kompleksowo planujemy cały proces odchudzania zaczynając od diety04511001A ドミニカ共和国国旗 120×180 全1色 (太田旗店 のぼり のれん イーゼル 幕 提灯 袢天 前掛け 国旗 福袋 式典 抽選 運動会), poprzez zabiegi wspomagające kształtowanie sylwetki【ポイント最大16倍】 プリーツスクリーン タチカワブラインド 生地にコード穴がなく遮光効果が期待でき見た目も美しい ゼファー おすすめツイン 松葉(まつば), kończąc na diecieSGFEB1040-130 「直送」【代引不可・他メーカー同梱不可】 TRANSITION NETWORKS メディアコンバータ SGFEB1040-130(10/100/1000Mbps ブリッジ・.

Urządzenia w Esbelta spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami medycznymi【まとめ買い】DIY・BOY 黄 【40点】kakusee.

 

Nazywam się…

Sylwia Hyćko-Motyka

Specjalista ds. żywienia, Instruktor odnowy biologicznej

DSC_0004

Dietetyka to moja pasja jak i praca zawodowa. Nic nie cieszy bardziej jak efekt pracy, która zmienia wygląd na lepsze, a tym samym dowartościowuje i pomaga uwierzyć w siebie.

 


Jestem absolwentką medycznego studium o kierunku Promocja zdrowia,  specjalność Doradztwo Żywieniowe oraz studiów Ochrona Środowiska na  Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

Od 2014 roku czynnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu dietetyki, leczenia nadwagi i otyłości, promocji zdrowia oraz odnowy biologicznej.

Ukończone szkolenia, wykłady:

• Żywienie w chorobach tarczycy
• Żywienie w wspomaganiu leczenia niepłodności
• Żywienie w celiakii
• Dietetyka kliniczna
• Psychologia żywienia
• Zastosowanie żywności funkcjonalnej w dietetycznym leczeniu chorób
• Alergie i nietolerancje pokarmowe – zdrowe jelito
• Interpretacja wyników badań laboratoryjnych (parametry biochemiczne, morfologiczne, mocz, wpływ leków na wyniki badań) 1,2 i 3 stopień
• Suplementy diety jako alternatywa dla farmakoterapii
• Zapobieganie chorobom nowotworowym
• Bioetyka

Jestem przeszkolona z zakresu interpretacji wyników badań laboratoryjnych (parametry biochemiczne, morfologiczne, mocz, wpływ leków na wyniki badań).

Członek Polskiej Akademii Zdrowia Prof. Jerzego Zięby.

Członek Polskiego Instytutu Sportu i Kadr Sportowych.

Instruktor odnowy biologicznej.

 


Uwielbiam kuchnię śródziemnomorską. Miałam okazję ją smakować mieszkając na Majorce.

Dlaczego wśród tubylców nie zauważysz osób otyłych a umieralność z powodu chorób serca jest tam 4 razy niższa niż w Polsce?

Odpowiedź jest w 七福神と招き猫のコラボ!商売繁盛をビッグに招く七福神招き猫(20号)高さ60cm【あす楽】【招き猫専門店/招き猫 置物/招き猫 販売/まねき猫/開運グッズ/招き猫 特大/招き猫通販/恵比寿/大黒/弁天…docenianiu prostego życia, braku pośpiechu i prostych składnikach, które dała ziemia.

Mam nadzieję, że poczujecie choć trochę ten śródziemnomorski klimat w moich dietach, który przeplata się z kuchnią polską … gdzie królują pomidory, migdały, pomarańcze, oliwa, chilli i wino.

Tak więc zapraszam Was do mojego stołu!

Prywatnie jestem żoną, właścicielką Bazyla, uwielbiam żelki Haribo i landrynki, kocham kryminały, w zimie morsuję. 

 


bez-tytuluMaja Przełomska

kosmetolog, absolwentka PUM

Kosmetologię wybrałam ze względu na mojego znienawidzonego wroga młodości, jakim stał się trądzik pospolity. Po wielu kuracjach dermatologicznych i niezliczonych ilościach wypróbowanych preparatów kosmetycznych wreszcie udało mi się go jakoś okiełznać. Było on jednak niewątpliwie bodźcem, który wzbudził we mnie ciekawość i chęć do poznania przyczyn powstawania chorób dermatologicznych, metod ich leczenia oraz sposobów eliminacji ich negatywnych skutków ubocznych. To doświadczenie pomogło mi też zrozumieć jak wielkie znaczenie ma wygląd dla dobrego samopoczucia i samooceny oraz jak często jedna niedoskonałość urody może uprzykrzyć życie. Nieważne więc jaki problem Cię dotyczy : rozstępy, blizny, trądzik pospolity czy różowaty, zmarszczki, brak jędrności, nawilżenia, gładkości skóry bądź cellulit, to postaram się Tobie pomóc i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie na trapiący Cię mankament.

W mojej pracy ważny jest dla mnie nie tylko fachowy profesjonalizm ale także atmosfera panująca w salonie.

 

Powinien on być nie tylko miejscem relaksu ciała ale też i ducha. W zabiegach kosmetycznych cenie sobie przede wszystkim zastosowanie składników aktywnych, które przetestowałam i wiem, że są skuteczne oraz tych o udowodnionym działaniu medycznym. Jestem wielką miłośniczką alg, glinek, olejów, kwasów oraz aloesu. W pracy staram się dopasowywać zabiegi tak, by jak najlepiej dostosować je do indywidualnych  potrzeb każdego pacjenta.

Lubię też śledzić nowinki technologiczne w zakresie kosmetologii oraz nowo odkrytych surowcach kosmetycznych by wciąż pogłębiać swoją wiedzę, być ,,na bieżąco” oraz jak najlepiej służyć radą w zakresie pielęgnacji skóry.

Prywatnie miłośniczka kotów i rekreacyjnych wycieczek rowerowych.

• mgr kosmetologii Pomorskiego Uniwersytetu Technologicznego
• szkolenie Sesderma
• kurs Zapobieganie zakażeniom krwiopochodnym (HCV, HBV, HIV) w salonie kosmetycznym
• szkolenia z wykonywania zabiegów przy użyciu urządzeń do ciała i twarzy: liposukcja, fale radiowe, lipolaser

 


Znajdź nas!

Znajdź nas na Facebooku